Video

První film od bratrů Lumièrových s názvem Vlak přijíždějící na nádraží, který odvysílali v malém temném sále, vyvolal u lidí strach, že uhýbali, aby je vlak jedoucí po stěně nepřejel. Dnes jsme na pohyblivé obrázky zvyklí a jsou přirozenou součástí našeho života. A tedy i přirozenou součástí marketingu firem.

Ideální video má do 90 vteřin, vyvolá emoce, zaujalo by i bez zvuku a je ve vysoké kvalitě. Když je umístěné na hlavní stránce webu, láká ke shlédnutí spíše než ke zkoumání obsahu celého webu. Když během oněch 90ti vteřin vysvětlíte a ukážete vše podstatné, je příchozí člověk ochotný věnovat Vašim stránkám mnohem více času a zájmu. Tohle přece chcete, že?

 

 

youtube-icon-full_color

 

 

 

Jaká videa točíme?

Prezentační video

+ Popis produktu nebo služby
+ Představení firmy
+ Seznámení s týmem ve firmě

 

 

od79

 

 

Ukázka?
Prezentace služby nej Asistentka tu.
Představení týmu je tady.
Náborové video je tady.
Vzdělávací video nábytku zde.

Video s příběhem

+ Představujete myšlenku a vizi
+ Probouzíte v lidech emoce
+ Služba nebo produkt od Vás jako aktéři ve filmu
+ Názorná ukázka, jak Vaše služba či produkt fungují v praxi

 

 

od14

 

 

Vypadá to takhle:
Matrix školitelů NN pojišťovny tady.
Hudební videoklip zde.
Farmářské bedýnky do domu tady.
Angličtina pro děti zde.

VideoBlogy

+ Prezentace názorů na aktuální dění
+ Seriály a vzdělávání veřejnosti
+ Reference od klientů

 

od29

 

A ukázka?
VideoBlog o financích tady.
Reference na služby tady.

Tohle všechno s weby souvisí

Texty

Říká se, že lidé nečtou, to však není úplně pravda. Bez textů to prostě nejde. Záleží jen na tom, jak texty formulujete, jak jsou dlouhé, výstižné a vyvolávají emoce. Tohle umíme na jedničku. Mimo jiné, jeden z nás napsal třináct knih. Ale hlavně to nikomu neříkejte, pssst. Více o psaní textů najdete tady.

 

Fotky

Naše čočky nepraskají, i když nám často lidé říkají, že tentokrát se to určitě stane. Fotíme portréty, týmy, nemovitosti, produkty a taky eventy a události už spoustu let a víme, jak na to, abyste zazářili.

Weby

Naší specialitou jsou rychlé, funkční, responsivní a krásné weby. S námi platí, že první náhled webu dostanete už do týdne a když jde všechno hladce, tak jste online do 14 dnů!