Texty

Říká se, že dnes nikdo texty na webu nečte. Je to mýtus, vážený čtenáři a právě teď jej svou četbou tohoto textu vyvracíš. Lidé čtou, ale musí je text zaujmout. Čili nejde o to, že by lidé vůbec nečetli, jen si vybírají, která písmenka je zajímají. Proto mají texty na webu, v newsletteru, na pozvánce, v článku a na spoustě dalších míst velký význam.

Texty jsou naše libůstka, radost a potěšení. Mimo jiné člen našeho týmu Charlie napsal už třináct knih, stovky článků a příspěvků. Důležité je vědět, komu je text určený, kolik na něj čtenář má času a hlavně! co si z něj má dotyčný odnést za informaci, za výzvu k akci. Třeba význam tohoto textu je, aby byl krátký, výstižný a přiměl Vás nám napsat o otextování 🙂

 

 

cistapsat

Jak vypadá textování od nás

Marketingové texty

+ Články
+ Texty do newsletterů
+ Obsah webu
+ Claimy, slogany a hlášky
+ Příběhy a povídání
+ Obsah katalogu
+ ... a taky to, co právě potřebujete

 

 

od2

 

 

Texty místo slibů

Všude na stránkách magenturka.cz 😉
www.tomaslerch.cz
www.sport-detem.cz
www.portfoliomanager.cz
Ukázka newsletteru je tady a tu.
Ukázka článku je zde a ještě tady.

Editace a úpravy

+ Revize textů na webu
+ Nakopnutí kvality současných textů
+ Výcucy a zhutnění psaného slova
+ Zešťavnatění pro čtenáře
+ Korektury

 

 

od1

 

 

 

 

Tady se ukázky hledají složitě,
proto se podívejte sem
na srovnání před a po.

Tohle všechno s weby souvisí

Weby

Naší specialitou jsou rychlé, funkční, responsivní a krásné weby. S námi platí, že první náhled webu dostanete už do týdne a když jde všechno hladce, tak jste online do 14 dnů!

 

Fotky

Naše čočky nepraskají, i když nám často lidé říkají, že tentokrát se to určitě stane. Fotíme portréty, týmy, nemovitosti, produkty a taky eventy a události už spoustu let a víme, jak na to, abyste zazářili.

Marketingové strategie

Komunikace Vašich produktů a služeb směrem ven potřebuje mít jasnou myšlenku a popsané kroky, jinak vznikne zmatený mix aktivit, které nikam nevedou. Vše naplánujeme, připravíme a potom spustíme dokonalý koncert.