Strategie

Možná vás to ještě nenapadlo, strategie je však všude kolem nás a každý den ji využíváte i Vy sami v různých oblastech života. Máte svou strategii, jak se udržovat fit, jak jíst zdravě, jak zapůsobit na obchodním jednání nebo jak řídit auto ve městě. V každodenním životě jsou to kroky a způsoby, které máte zažité a nemusíte o nich přemýšlet. Jenže tohle o marketingu neplatí.

Aby byla Vaše firma vidět na místech a ve světle, které chcete, je potřeba předem hodně přemýšlet, tvořit a spojovat dílčí kousky skládanky. Strategie marketingu od nás je často mnohastránkový dokument, který obsahuje jak pohled na celou Vaši značku, tak pohled na nejmenší detaily prezentace. Dostanete do rukou mapu, která Vás dovede k Vašemu cíli co nejrychleji a co nejvíce ekonomicky. Prostě to nebude stát balík a dosáhnete svého cíle.

 

 

 

p1150680

Strategie od nás

Marketingová strategie

+ Úvodní setkání a seznámení na 2-3 hodiny
+ Výstup ze vstupní analýzy
+ Doladění záměru a cílů
+ Kompletní strategie

 

 

od9

 

Jak strategie vypadá?
Strategie je vázána mlčenlivostí
a obsahuje konkrétní know-how.
Proto i Vy budete rádi, když Vaše strategie
bude jen pečlivě uschovaná u Vás 🙂

Tohle se strategií souvisí

Texty

Říká se, že lidé nečtou, to však není úplně pravda. Bez textů to prostě nejde. Záleží jen na tom, jak texty formulujete, jak jsou dlouhé, výstižné a vyvolávají emoce. Tohle umíme na jedničku. Mimo jiné, jeden z nás napsal třináct knih. Ale hlavně to nikomu neříkejte, pssst. Více o psaní textů najdete tady.

 

Fotky

Naše čočky nepraskají, i když nám často lidé říkají, že tentokrát se to určitě stane. Fotíme portréty, týmy, nemovitosti, produkty a taky eventy a události už spoustu let a víme, jak na to, abyste zazářili.

Weby

Naší specialitou jsou rychlé, funkční, responsivní a krásné weby. S námi platí, že první náhled webu dostanete už do týdne a když jde všechno hladce, tak jste online do 14 dnů!