Proč?

Pro slepičí kvoč není správná odpověď. Tvořit, vymýšlet, upravovat a ladit komunikaci s vnějším světem jsou důvody, proč nás baví ráno vstávat z postele. Baví nás lidi, netradiční řešení, úspěch druhých i náš vlastní a pochvalné mručení na závěr. Věříme, že komunikace je nutnost a to, že se jí dneska říká marketing, nic neznamená. Stále jde o to, mluvit se světem tak, aby nám rozuměl a chápal naši hodnotu pro něj.

jump

krystufek

makulka

Jak?

Rychle, akčně a hlavně zábavně. Často se nám stane, že máme poslat návrh scénáře na video nebo první náhled webu do týdne a už druhý den jej máte v mailu. Jsme akční, nabízíme mnohdy i více možností, jak ztvárnit komunikaci, kterou chcete. Hodně s Vámi mluvíme, komunikujeme a bavíme se nad dílčími kroky, aby byl výsledek co nejlepší napoprvé.

my

screen-shot-2016-09-11-at-10-00-15

krystufek2

Co?

Co děláme, se projeví na faktu, že o Vás ví více lidí, že od Vás častěji nakupují, že chápou přínos Vaší práce a že Vás sami doporučí. Mrkněte do záložek nahoře v menu, co všechno děláme. Hlavní je, že Vás to s námi bude bavit a dostanete výsledek, který splní Vaše cíle a představy. A hlavně... Děláme to nejlepší, v co věříme, že zrovna pro Vás bude fungovat.