Focení

Obrázek vydá za tisíc slov. Jeden pohled stačí a lidé k Vám získají důvěru, protože na Vašich očích vidí, že říkáte pravdu a stojíte za to. Namísto dlouhých popisů, jak vypadá Váš produkt jej prostě ukažte a řekněte, "to je ono, krásné, souhlasíte?" Fotka je designový prvek, určuje styl a směr prezentace.

Fotíme už dlouho a víme, jak docílit skvělých fotek lidí z týmu, jak připravit scénu, aby váš produkt vynikl ve všech svých dokonalostech. Navíc fotky dodáváme rychle a rovnou připravené k publikování online či v tisku. Tvůrčí proces chystání, mačkání spouště ve správný čas a ze správného úhlu nechejte na nás a objevíte krásy a magii lidí a věcí, které při své práci vidíte každý den a přitom nikdy nebyly tak krásné, jako teď.

 

 

photos

Focení s námi

Focení lidí

+ Portrétové fotky
+ Týmové fotky
+ Fotky eventů a akcí
+ Marketingové fotky

 

 

od19

 

Fotky od nás najdete
napříč celým webem 🙂

Na jednom místě jsou tady.

Fotky Eventů

+ Teambuildingy
+ Firemní prezentace
+ Veletrhy, konference a výstavy
+ Večírky a mecheche

 

 

od29

 

 

 

Pořád platí totéž, fotky jsou všude 🙂

A na jednom místě tady.

Produktové fotky

+ Produkty v akci
+ Ateliérové fotky
+ Focení módy a stylu s modelkami

 

od120

 

 

 

Produktové fotky najdete tady.

Tohle všechno s weby souvisí

Weby

Naší specialitou jsou rychlé, funkční, responsivní a krásné weby. S námi platí, že první náhled webu dostanete už do týdne a když jde všechno hladce, tak jste online do 14 dnů!

 

Texty a copywriting

Říká se, že lidé nečtou, to však není úplně pravda. Bez textů to prostě nejde. Záleží jen na tom, jak texty formulujete, jak jsou dlouhé, výstižné a vyvolávají emoce. Tohle umíme na jedničku. Mimo jiné, jeden z nás napsal třináct knih. Ale hlavně to nikomu neříkejte, pssst.

Marketingové strategie

Komunikace Vašich produktů a služeb směrem ven potřebuje mít jasnou myšlenku a popsané kroky, jinak vznikne zmatený mix aktivit, které nikam nevedou. Vše naplánujeme, připravíme a potom spustíme dokonalý koncert.