Eventy

Zážitky, emoce a dojmy si lidé často pamatují celý život. Proto správně zvládnutá událost udělá více úspěchu než rok aktivní obchodní činnosti. U nás platí, že píšeme scénář, itinerář, organizujeme a koordinujeme vše, co se akce týká. Teambuildingy, konference, vánoční večírky, firemní oslavy a taky svatby.

Hlavní, co musí na každé akci být je hodně jídla a hodně pití, protože pokud lidi dobře nenakrmíte, budou vždycky nespokojení. Dobře najedený a napitý účastník odpustí kde jakou chybku v programu, zpoždění a dokonce i pokus o vtip ve formě striptýzové show (které byly moderní leda v devadesátkách).

 

 

 

img_8405

Co eventujeme

Firemní akce

+ Večírky
+ Teambuildingy
+ Konference
+ Firemní vzdělávání

 

 

  

Zkušenosti?
Konference pro 350 lidí s předáváním aut.
Prezentační akce pro Microsoft s přespáním.
Události pro IT Policie ČR.
Ministerstvo Průmyslu a obchodu.

Osobní události

+ Oslavy narozenin
+ Svatby
+ Dětské dny

 

 

 

Už jste to někdy dělali?
Desítky svateb!
... a co je náročnějšího než svatba? Nic 😉

 

Moderujeme

+ Konference
+ Vzdělávání
+ Family Days
+ Soutěže

 

 

 

Co už máte odmoderováno?

Konference VUT Transferu Technologií
Desítky událostí pro podnikatele
Výroční událost firmy pro 200 lidí
SushiPárty pro veřejnost

Tohle všechno s eventy souvisí

Texty

Říká se, že lidé nečtou, to však není úplně pravda. Bez textů to prostě nejde. Záleží jen na tom, jak texty formulujete, jak jsou dlouhé, výstižné a vyvolávají emoce. Tohle umíme na jedničku. Mimo jiné, jeden z nás napsal třináct knih. Ale hlavně to nikomu neříkejte, pssst. Více o psaní textů najdete tady.

 

Fotky

Naše čočky nepraskají, i když nám často lidé říkají, že tentokrát se to určitě stane. Fotíme portréty, týmy, nemovitosti, produkty a taky eventy a události už spoustu let a víme, jak na to, abyste zazářili.

Video

Být vidět v pohybu, s hudbou a příběhem během krátké chvíle jsou často rozhodující momenty zda „nekoupit či koupit“. Od scénáře, natáčení, postprodukci až po zveřejnění a propagaci uděláme Vaše vlatní video.