Dort

Takový dort se vším, co k němu patří, ve správný čas na správném místě umí udělat skutečnou radost. Mouka, vejce, mléko, smetana, kakao, čokoláda, cukr, ovoce a vše, co k pořádnému pečení patří. Žádné hraní si na zdravý životní styl. Prostě pořádný dort.

K domácímu nekupovanému dortu od nás se dostanete tak, že si u nás objednáte event, video nebo marketingovou strategii. Při úspěšném předání výsledné práce od nás dostanete sladkou odměnu!

 

 

 

jv2_1100

Co si od nás pořídit, abyste dostali dort

Video

Být vidět v pohybu, s hudbou a příběhem během krátké chvíle jsou často rozhodující momenty zda „nekoupit či koupit“. Od scénáře, natáčení, postprodukci až po zveřejnění a propagaci uděláme Vaše vlatní video.

 

Eventy

Zážitek, emoce, vzpomínky a dojmy jsou silná forma propagace, která dlouhodobě přináší růže. Naplánujeme, zorganizujeme a koordinujeme události, které lidi nadchnou.

Marketingové strategie

Komunikace Vašich produktů a služeb směrem ven potřebuje mít jasnou myšlenku a popsané kroky, jinak vznikne zmatený mix aktivit, které nikam nevedou. Vše naplánujeme, připravíme a potom spustíme dokonalý koncert.